Mala to byť návšteva s prenocovaním a skončila vraždou ženy a troch detí! Podozrivého zadržali 

702

Veľkou Britániou otriasla brutálna štvornásobná vražda. O život prišla jedna dospelá žena a tri deti vo veku od 11 do 13 rokov. Polícia už zadržala muža (31), ktorého z nepopísateľného skutku podozrieva. Príbuzní obetí sú bez seba žiaľom.

Mala to byť návšteva s prenocovaním. Chlapec John (†13), jeho sestrička Lacey (†11), ich mamička Terri Harrisová (†35) a Laceyina kamarátka Connie Gentová (†11) cez víkend nocovali v dome Johnovho kamaráta v anglickom meste Killamarsh. Lenže v noci na nedeľu ich niekto zavraždil!

Otecko dvoch zavraždených detí, Johna a Lacey, bývalý partner Terri Harrisovej, Jason Bennett sa hroznú správu dozvedel v nedeľu ráno, okamžite skočil do auta a išiel na miesto.

Pri mieste tragédie položil kvety a potom sa zosypal. Útechu mu poskytli jeho blízki vrátane súčasnej partnerky a rodičov, ktorí sa na miesto tiež vydali. Pred domom, kde sa vraždy odohrali, vzniklo pietne miesto. Ľudia tam nosia kvetiny aj hračky a píšu dojemné odkazy na rozlúčku.

Rodinná dráma si vyžiadala dva životy, mŕtvy otec a zavraždená babka

Na svojom profile na sociálnych sieťach otecko zanechal niekoľko smutných správ plných zármutku a zúfalstva. „Mám srdce na milión kúskov! Nedokážem sa zmieriť s tým, že už ich nikdy neuvidím. Chcem ich objať a dať im pusu. Rozdrvilo ma to,“ napísal okrem iného zničený Jason. „Potrebujem ich späť, malých anjelikov… Ale nebude to dlho trvať a zase budem s vami, budem vás držať, objímať a bozkávať. Len vy ma z toho môžete vytiahnuť,“ napísal v najväčšom zármutku.

 Motív nie je  známy 

Muža (31) podozrivého zo spáchania päťnásobnej vraždy už polícia zadržala a obvinila. O okolnostiach zločinu ale úrady zatiaľ mlčia, vyšetrovanie je na začiatku. „Budeme radi, ak sa na nás budete obracať s čímkoľvek podozrivým, čo ste mohli vidieť alebo počuť v nedeľu ráno v skorých ranných hodinách, alebo mali akékoľvek ďalšie informácie, ktoré by nám pomohli,“ oslovila podľa Daily Mail polície miestnych obyvateľov.

„Dúfam, že ten odpad, ktorý to urobil, zhnije v pekle. Nebudem ho menovať, nezaslúži si to,“ napísal na jeho adresu Jason, ktorý mal aj po rozchode s matkou svojich detí s oboma maličkými krásny a plnohodnotný vzťah a vídal ich, kedykoľvek to len trochu šlo.

Vrah od susedov! Znásilnil a zavraždil sedemročnú skautku, ktorá mu chcela predať sušienky! 

 Zločin všetkých  omráčil 

Ako babička a dedko detí Debbie a Trevor Bennetta médiám oznámili, John aj Lacey mali radi futbal a s oteckom často chodievali po futbalových zápasoch. „Lacey bola veľmi živé veselé dieťa, John mal zase veľmi rád počítače,“ povedali pre Daily Mail. „Boli to najslušnejší deti, aké ste mohli stretnúť. Nikdy nezabudli na, prosím ‘a, ďakujem’, a keď niečo dostali, nelenil a hneď išli na facebook vám poďakovať,“ popísali svojho vnúčika a vnučku starí rodičia.

Dvadsaťročnému homosexuálovi príbuzní odrezali hlavu! Rozzúril ich odmietnutím vojenskej služby kvôli orientácii

Miestni sú z vražedného prípadu v šoku. „Je to tu pokojné miesto, políciu tu normálne skoro nevidíte,“ uviedol jeden z obyvateľov s tým, že polícia ľudí upokojuje, v súvislosti s prípadom im vraj žiadne nebezpečenstvo nehrozí. „Ale vôbec nič nevieme, nič iné nám nepovedali,“ dodal muž.