Margot Robbie: Že som sa vydala, nie je môj jediný úspech

1893

Herečka Margot Robbie (27) si koncom roka 2016 vzala britského producenta a asistenta réžie Toma Ackerleye (28). Od tej doby čelí otázkam na manželstvo a veľmi ju to štve. Novinárov by podľa nej mala zaujímať aj jej práca.

Naposledy slávil úspech film Ja, Tonya. Spolu s manželom snímku, ktorá získala tento rok Zlatý glóbus aj Oscara za najlepší ženský herecký výkon vo vedľajšej úlohe, produkovali. A Margot Robbie sama bola medzi nominovanými aj v hlavnej ženskej kategórii. Preto austrálskej herečke vadí, že aj počas propagácie filmu musela častejšie čeliť otázkam na svoje súkromie ako na prácu.

„Som aj herečka, producentka. Robím tlačovú konferenciu k novému filmu a novinári sa ma stále pýtajú, aké to je byť vydatá. Tak som sa musela ohradiť. Byť vydatá nie je môj jediný úspech v živote,“ hnevala sa herečka v rozhovore pre Page Six.

„Mojím úspechom bola napríklad produkcia filmu Ja, Tonya. Podieľali sa na tom veľké spoločnosti. A nikoho to nezaujíma. To ma štve, pretože to bola naozaj krásna práca,“ vyhlásila.

Herečka sa tiež úprimne rozhovorila o tom, ako ju kariéra pripravila o čas s blízkymi. „Je to horkosladké žiť mimo Austrálii. Toľko mi všetci blízki chýba. Ale skutočnosť, že sú od toho všetkého trochu bokom, mi na druhej strane pomáha udržať môj život a moju prácu oddelené, aj keď je to samozrejme trochu prepojené.“