Milostný trojuholník skončil mŕtvym mužom v sude!

Daniel vraj mlátil partnerku a deti sa ho báli!

895

Zavraždený Daniel B., ktorého podľa obžaloby pred rokmi usmrtil v Českých Veleniciach na Jindřichohradecku jeho bratranec Ján S., sa údajne správal k svojej partnerke agresívne a bil ju. Pred českobudějovickým súdom to vo štvrtok povedali predvolaní svedkovia. Partnerka Daniela B. je obžalovaná z účasti vo forme pomoci vraždy, za čo jej hrozí až desaťročné väzenie. Ján S., ktorý podľa obžaloby obeť ubodal nožom, môže dostať až dvadsaťročný trest.

„Kristína bola veľmi bitá, vedeli sme to v Českých Veleniciach a videli sme to na nej, keď sme chodili na prechádzky s kočíkmi,“ uviedla svedkyňa. Dodala, že Daniel B. bol agresívny aj voči svojim deťom, ktoré s obžalovanou mal. „Deti sa ho báli,“ povedala.

Teraz tridsaťpäťročný Ján S. podľa obžaloby v auguste 2012 zabil v Českých Veleniciach svojho bratranca, ktorého vtedy zámerne uspala jeho partnerka. Obžalovaný potom telo uložil do suda, ktorý zabetónoval v pivnici. Informácie o mŕtvom sa k policajtom dostala až vlani od kontaktu z drogovej scény. Pátranie ich vlani v októbri priviedlo do domu v Českých Veleniciach, kde telo zabalené v látke a ukryté v plastovom sude našli pod betónovou podlahou v pivnici.

MANŽELKA ROZPUSTENÁ V KYSELINE!

„Ján S. mi hovoril, že Daniel B. ubližuje Kristíne, že ju bije,“ uviedol ďalší svedok, ktorý mŕtveho i obžalovanú pozná. Zavraždený mal s obžalovanou, ktorá má teraz 29 rokov, tri malé deti. Žena spolužitie popisovala ako veľmi problematické. Jej partner vraj nepracoval a živil sa nelegálne. Dodala, že ju nútil aj k tomu, že by si mohla zarábať ako prostitútka. Obžalovaná sa časom zblížila so Jánom S. a stali sa milencami.

Sériový vrah Miroslav kŕmil psov telami zavraždených 

Podľa obžaloby dala žena partnerovi pred smrťou do výživy prášky dithiaden, po ktorých zaspal. Uviedla, že jej vtedajší partner užíval často rôzne lieky a dithiaden si párkrát dal aj do džúsu. Podľa nej sa po užití liekov upokojil a nebol taký agresívny. Kvôli tomu mu podala dithiaden aj pred smrťou.

Vražda dievčaťa (†17) odhalená po 19 rokoch! Polícia obvinila z vraždy jej otčima!

Odišla potom s deťmi von a netušila, čo sa s jej partnerom stalo. Ján S. jej vraj potom len povedal, že sa nemusí strachovať, že všetko vyriešil. „Na nič som sa nepýtala, mala som len strach,“ odpovedala na otázku, prečo nepátrala po zmiznutom partnerovi. Po niekoľkých týždňoch odišla asi na pol roka na Slovensko so Sedlákom k jeho príbuzným.

Súd pojednávanie prerušil a bude pokračovať 2. februára.