MUŽI vs. ŽENY: klamte v správny čas

438

Ak ide o počet vašich bývalých milencov a mileniek!

Ľudia znalý života vo dvoch vedia, že táto téma je absolútne tabu. Dôvodov pre zamlčanie počtu vašich bývalých milencov a mileniek je hneď niekoľko, po prvé: je jedno aké číslo poviete, váš partner alebo partnerka vám aj tak nebude veriť a hneď je oheň na streche. Po druhé, v prípade, že počet vašich milencov je väčší ako počet prstov na rukách zaistíte si žiarlivú scénu a úpenlivé rozmýšľanie vašej polovičky o tom či náhodou nepredstavujte jeho alebo jej ďalšiu trofej. Ak váš partner napriek tomu neprestane domŕzať, usmejte sa a odpovedzte, že ich bolo menej ako päť. Toto číslo je akceptovateľné pre každé pohlavie.

Už si niekedy podviedol svojho/svoju ex? 

Tááák, ďalšia pod pásová otázka vášho partnera je na svete. Ak ste v minulých vzťahoch robili hocaké veci na ktoré práve nie ste pyšní, s úsmevom ich zamlčte. Určite nevybafnite na vašu polovičku fakt, že one-night-stands boli na každodennom poriadku kým ste si užívali voľný vzťah s vašou alebo vašim ex. Kladná odpoveď by mohla spôsobiť stratu dôvery a šrámy na duši spôsobene neustálim premýšľaním či nie ste ďalší na rade v hre na zadné vrátka.

Chrobáčik, trápi ťa niečo? 

Je dobré ak sa s niekým môžete podeliť o vaše súkromné problémy a trápenia. No pre váš vzťah to môže niekedy znamenať priveľkú zaťaž. Neustále nariekanie a sťažovanie sa má negatívny psychický dopad na vášho partnera a nakoniec takéto problémy rieši psychiater. Preto nepreháňajte a o radu pri riešení závažných problémov požiadajte vášho kamaráta alebo kamarátku. Predsa existuje aj lepší spôsob trávenia času vo dvojici ako obťažovanie partnera s vašimi problémami.

O vašich kolegoch a kolegyniach 

Rozplývate sa nad perfektne vyzerajúcim trénerom ktorého vidíte na každý deň vo fitnes centre pred vašim drahým? Váš drahý si nevie odpustiť každovečernú pochvalu svojej vždy dokonale upravenej kolegyne sršiacej sexepílom už od korienkov vlasov? Takéto poznámky si jeden aj druhý rýchlo odpustite. Spôsobia jedine zneistenie vášho partnera a neustály stres, či náhodou vo vypätej situácií nepodľahnete šarmu vami ospevovaného človeka. Nikto predsa nie je krajší a dokonalejší ako váš priateľ či priateľka!

Život vo vzťahu je fajn

Ak sa vás potenciálny partner spýta či ste spôsobilý na život vo dvoch, čo nemusí znamenať, že plánujte hneď svadbu, odpovedajte kladne. Ak mu namiesto toho oplieskate o hlavu vašu zúfalú honbu za dokonalým partnerom a všetky neúspešné vzťahy ktoré ste doteraz absolvoval/a, môže sa ľahko stať, že odplašíte človeka ktorý by stál za to. Odpovedajte sofistikovane: každý z mojich minulých vzťahov ma obohatil o nové poznania a ani jeden z nich som nikdy neoľutoval/a.

Na veľkosti nezáleží 

To platí rovnako pre dámy aj pánov. Ak vaša priateľka nemá dosť veľké prsia a váš partner nedisponuje vybavením veľkosti šampiónov, verte, že táto skutočnosť ho alebo ju aj napriek predstieranej ľahostajnosti trápi viac než dosť. V tomto prípade stavte na vetu: „na veľkosti nezáleží“ a „mám ťa rád/a takého, takú ako si“. Určite nevenujte tejto tematike viac času ako je potrebné, radšej dajte vášmu partnerovi najavo ako veľmi sa vám páči.

Faktor EX

Má bývalá partnerka vášho priateľa nohy ako gazela, nádherné dlhé vlasy a šatník plný luxusných handier alebo partnerkin ex priateľ disponuje majetkom šejka a po meste sa premáva na luxusnom fáre? V oboch prípadoch zachovajte chladnú hlavu a v žiadnom prípade nedajte najavo, že na inkriminovanú osobu žiarlite spôsobom ktorý nedokážete slovami ani len popísať. Pokiaľ vám tieto osoby nekrížia cestu častejšie ako treba alebo netelefonujú s vašou láskou každý večer, nie je dôvod na hysterické záchvaty pri spomenutí jej/jeho mena. Čím kľudnejšie budete v tejto situácií reagovať tým sebavedomejšie a príťažlivejšie budete pôsobiť na vášho partnera.

                                                                             Sharky