Mužské telo s prišitou ženskou hlavou polícia našla u novodobého Dr. Frankensteina

1068

Centru biologických zdrojov v americkej Arizone teraz nepovie nikto inak ako Laboratórium Dr. Frankensteina. Polícia tu totiž urobila skutočne desivý objav. Okrem mrazáku plného mužských genitálií a vedierok s odrezaným hlavami našla monštruózny výjav – mužské telo s prišitou ženskou hlavou.

Americká FBI urobila na Centre biologických zdrojov záťah už v roku 2014, na verejnosti sa informácie ale objavili s blížiacim sa civilným súdom. Federálni agenti, ktorí sú zvyknutí na všeličo, sa nestačili diviť a mali čo robiť, aby sa z toho, čo našli, nepozvracali. Našli vedierka plné odrezaných končatín. Všade boli nohy a ruky.

 Pohľad ako  v horore 

V ďalších boli hlavy. V mrazničke boli zase vedľa seba naskladané ľudskej penisy. Prečo, to nedokázali zamestnanci laboratória vysvetliť. Najhoršie zo všetkých hrôz bolo mužské telo, ku ktorému pracovníci centra prišili ženskú hlavu ako v horore.
„Sám som videl veľké množstvo rôznych znepokojujúcich výjavov,“ vyhlásil podľa New York Post špeciálny agent FBI Mark Cwynar. Centrum biologických zdrojov pritom tvrdilo, že telá nebožtíkov budú použité len a len na vedecké účely.

 Mŕtvoly predávali na  pokusy 

Nakoniec ich podľa obžaloby predávali k nechutným pokusom. Mŕtvola so všetkými končatinami a orgánmi stála v prepočte asi 2600 eur. Pozostalí teraz žalujú spoločnosť, ktorá centrum viedla, za bezohľadné nakladanie s pozostatkami.

V Skalickej nemocnici sa pacient na chodbe zvíjal bolesťou. Zdravotníci mu vynadali a nechali ďalej čakať!