Kladiete si občas otázku, prečo drinky, ktoré si vyrobíte doma, nechutia tak dobre, ako keď si ich dáte v bare alebo v reštaurácii? Vedeli ste, že na chuť a celkový dojem z nápoja, je ľad?

Práve vďaka tomuto faktu bol v rámci crowdfoundingového webu Indiegogo predstavený projekt Ice Ball 2.0., Ktorý umožňuje vytvárať nádherné ľadové guľôčky, ktoré vašim domácim nápojom dodajú to, čo im chýba.

Keď si dáte limonádu alebo koktail v reštaurácii či bare, vo väčšine prípadov nechýba ľad. A práve v ľade mnohokrát spočíva to kúzlo, prečo sú nápoje tak dobré.

Nie je ľad ako ľad. Kocky ľadu, ktoré sú pridávané do nápojov v reštauráciách, sú často vyrábané v špeciálnych zariadeniach, ktoré zabezpečujú lepší vzhľad, a teda vyššiu transparentnosť. Áno, aj taká maličkosť hrá úlohu vo finálnom dojmu z pripraveného nápoja.Ľad, ktorý získame klasickým spôsobom mrazničky, obsahuje veľa vzduchových bublín a iných nečistôt, ktoré môžu ovplyvniť dokonalú chuť vášho nápoja. Krištáľovo čistý ľad zo zariadení Ice Ball 2.0. je bez vône aj bez zápachu a chuť nápoja teda nijako neovplyvní a navyše doplní ideálny dojem vďaka luxusnému vzhľadu.

Umelecké kúsky

Vďaka Ice Ball 2.0. nemusíte vytvárať obyčajné nápoje s kúskami ľadu. Do luxusných krištáľovo čistých guľôčok ľadu môžete napríklad pridať kvety ruží či iných kvetín, ovocie atď. Potom vám pod rukami vznikne doslova umelecké dielo s neodolateľnou chuťou.

Ice Ball 2.0. je zariadenie, ktoré je inšpirované prirodzenou tvorbou ľadu v prírode. Toto zariadenie stačí naplniť vodou a dať do mrazničky.Krištáľovo čisté ľadové guličky je možné vyrábať v mnohých variantoch. Kreativite sa skrátka nekladú žiadne medze. Môžete si vytvoriť špeciálny ľad na halloweensku párty, romantický večer alebo detskú oslavu narodenín.