Príťažlivá sexy sudkyňa rezignovala, po škandále s nahými fotkami, ktoré unikli na verejnosť!

2430

Príťažlivá ruská sudkyňa Irina Davajevová odstúpila zo svojej pozície po škandále s odhalenými fotografiami. Tie sa dostali na verejnosť po tom, čo sa jej niekto pravdepodobne nabúral do chytrého telefónu, v ktorom ich mala uložené. Špekuluje sa však, že je všetko habaďúra, za ktorou stojí Kremeľ.

Oficiálne pôvabná Irina odstúpila po tom, čo začali kolovať jej nahaté fotky po internete. Davajevová na nich bola zachytená hore bez. A hoci ich nikdy nezverejnila ani nezdieľala, bola už značne skompromitovaná, uviedol web Znak.

Lenže kto jej teda mobil vykradol? V zákulisí sa šušká, že sa stala Irina terčom Kremľa. Do jeho nevôli sa mala dostať potom, čo prepustila na slobodu dve protiputinovsky zamerané mladé ženy, ktoré boli zatknuté vlani s ďalšími 6 ľuďmi.

http://www.stcity.sk/trojky-preco-nie/

Za väznenou Annou Pavlíkovou (18) a devätnásťročnou Márii Dubovikov viedli matky v Rusku početné pochody. Kremeľ ich obvinil z toho, že plánovali zvrhnutie súčasnej vlády. Davajevová dve násťročné dievčatá prepustila z väzby a umiestnila ich do domáceho väzenia.

To sa údajne Putinovým podriadeným nepáčilo, a sudkyňu vraj dokonca označili za nepriateľa štátu. Teraz sa zdá, že má Irina v súdnictve nadobro smolu. Talár si najskôr už neoblečie.

http://www.stcity.sk/porno-sledujeme-na-mobiloch-castejsie-ako-filmy-na-netflixu/