Sexuálne škandály okolo ďalšieho miliardára, Lawrence Jonesa

1560

Má Veľká Británia svojho Jeffreyho Epsteina (†66)? Na túto otázku odpovedia tamojší policajti, ktorí vyšetrujú údajné sexuálne útoky miliardára Lawrence Jonesa (51) voči podriadeným ženám. K pracovníčkam sa Jones podľa svedkov chová dlhodobo nevhodne. Niekoľkokrát napríklad usporiadal firemné schôdzku vo vírivke alebo vzal podriadenú do sex shopu, kde jej nakúpil erotické pomôcky.

Britský biznismen Lawrence Jones čelí obriemu škandálu. Zakladateľa spoločnosti UKFast, ktorá poskytuje internetové pripojenie a cloudové úložisko, obvinilo niekoľko žien zo sexuálneho obťažovania. Ide o mladé ženy, ktoré pracovali pre Jonesovu firmu.

Smrť pri sexe na služebke je pracovný úraz! Vdova po neverníkovi dostane tučné odškodné

Jedna z nich podľa denníka The Sun opísala, že ju Jones krátko po zamestnaní vzal do sex shopu, „vrazil jej erotickú pomôcku do tváre a povedal, aby do darčekového balenia zabalila sexhojdačku a negližé.“ Ďalšie Jonesa obvinila, že jej polial klin vodou z pohára a spýtal sa, či je vďaka nemu vlhká.

Syn kráľovnej Alžbety je spájaný so sexuálnym predátorom Jeffreym Epsteinom

So svojím svedectvom prispel dokonca aj Jonesov bývalý zamestnanec, ktorý biznismena označil za misogyna. „Chcel, aby mu ľudia sedeli na kolene alebo sa s ním mazlili,“ opísal.

Lawrence Jones patrí medzi 250 najbohatších ľudí Veľkej Británie a má vplyvných priateľov. Nechýbal napríklad na svadbe princa Harryho s vojvodkyňou Meghan. Medzi jeho priateľov patrí tiež excentrický miliardár Richard Branson (69), na ktorého luxusnej jachte malo dôjsť k jednému z útokov zo strany Jonesa.

Slovenka Naďa sexuálnou otrokyňou miliardára Epsteina!

Zamestnanci spoločnosti UKFast denníku Financial Times popísali, že na firemnom vianočnom večierku boli rozmiestnené misy s kondómami.