V Čechách našli obeseného nebezpečného slovenského mafiána

3875

Zlínska polícia sa zaoberá prípadom obeseného muža, ktorý bol nájdený v byte nad tamojšou obľúbenou reštauráciou. Polícia prípad vyšetruje a nevylučuje, že mohlo ísť o vraždu. Podľa informácií topky.sk je obesený muž hľadaný mafián, Martin Mikulec, ktorý patril k slovenskému gangu Takáčovcov.

V stredu večer bol v byte nad reštauráciou Prístav v Zlíne nájdený mŕtvy muž. Údajne mal 43 rokov. Bol obesený. „Existuje podozrenie, že bol spáchaný trestný čin. Všetko teraz polícia preveruje. Bola nariadená súdna pitva. Viac informácií zatiaľ nie je možné povedať,“ uviedla hovorkyňa polície Lenka Javorková. Podľa polície je mŕtvym mužom zrejme Slovák.

Kauza vraždy bossa sýkoriek Čongiho je na súde

 Obesený mafian v  Zlíne 

Kriminalisti sa vecou zaoberajú od stredajšieho večera, podľa Javorkovej zisťujú, či sa na smrti muža podieľal niekto iný. „Musí sa vykonať pitva, znalecké skúmanie, posudky. V tomto prípade sú kolegovia ešte len na začiatku,“ uviedla hovorkyňa. „Aj keď prípad preverujeme ako vraždu, nemôžeme zatiaľ potvrdiť, že o ňu skutočne ide,“ doplnila.

Ďalší útek odsúdeného mafiána! Polícii utiekol šéf podsvetia, ktorý bol odsúdený v stredu na doživotie.

Podľa informácií topky.sk by obseným mužom mal byť člen slovenských mafiánskeho gangu Takáčovcov, ktorý sa polícii podarilo rozbiť tento rok v máji. Dvaja členovia však doteraz unikali spravodlivosti, išlo o Martina Mikuleca a Juraja Almášiho. Mikulec stál na čele gangu, ktorý pôsobil na území Bratislavy už od 90. rokov a údajne mal peniaze z nelegálnych činnosti odvádzať priamo mafiánskemu bossovi Kudličkovi zvanému Kudla. Z peňazí sa potom podplácali policajti aj sudcovia. Obeseným má byť práve Mikulec. „S reštauráciou Prístav to nemá nič spoločné, išlo o samostatný byt a naozaj to nebol náš zamestnanec,“ uviedla pre TN.cz pracovníčka podniku.

Súmrak slovenskej mafie! Najsilnejší boss dostal doživotie