Zabila Alžbeta svojich príbuzných kvôli peniazom? Zasadených rán bolo cez 60!

347

Poštárka, ktorá niesla dôchodok, našla telá manželov Frederiky († 61) a Vojtecha († 64) v ich rodinnom dome v obci Okoč. Podľa obžaloby mala žena 55 bodnorezných rán a muž šesť. V novembri 2018 vyšetrovateľ obvinil ich príbuznú Alžbetu (39) z Dunajskej Stredy z dvojnásobnej vraždy. Tá v utorok zastala prvýkrát pred súdom.

Otrasný čin sa odohral v roku 2017 v obci Okoč. Miestne žena Alžbeta (39) údajne brutálne zavraždila svojich príbuzných Frederiku († 61) a Vojtecha († 64). Vyšetrovateľ ju obvinil z dvojnásobnej vraždy, pri ktorej mala svoje obete dobodať. V utorok zastala prvýkrát pred súdom.

Vieme, kto nám zavraždil rodičov, hovoria nešťastní súrodenci

Podľa prokuratúry vošla Alžbeta do domu manželov neoprávnene. „Len pár dní pred ich smrťou sme sa dohovárali ohľadom dovolenky. Brána bola otvorená. Po príchode do predsiene som spozorovala, že obaja ležia na zemi. Boli celí od krvi. Pozrela som sa, či dýchajú, a potom som odišla na terasu,“ vyhlásila obžalovaná žena pred súdom. O hroznej skutočnosti však neinformovala políciu, ani o nej nepovedala švagrinej. A to vyvolalo podozrenie.

Prezradila, že doteraz nikomu nepovedala o tom, že bola v dome, pretože vraj mala strach. Prišla aj na pohreb zavraždených manželov. Jej výpoveď však znela veľmi zmätene. Sudca vypočul tiež deti zavraždených.

Nájomný vrah rozštvrtil Češku Luciu v Mexiku! Manžel David sa dostal do väzenia, ktorého sa boja aj drsní kriminálnici

Tie sú presvedčené o tom, že Alžbeta v marci 2017 zavraždila ich rodičia kvôli peniazom, pretože mala dlhy. Po vražde vraj zmizli z domu manželov peniaze. Alžbete hrozí pri dokázanie viny až doživotný trest.