Jana Grabošuková (27) z Ukrajiny mala byť jednou z účastníčok hambatého fotenia v Dubaji, ktoré v Emirátoch nedávno vyvolalo také pozdvihnutie. Rodina vraj myslela, že ide len na dovolenku. Keď ale videli fotky, Janu hneď spoznali – prezradilo ju obrovské tetovanie na stehne!

Vyštudovaná právnička, ale teraz hlavne modelka rodičom a bratovi posielala z dovolenky v Dubaji fotky z raňajok, od bazéna i z drahých športiakov, ale s existenciou týchto snímok sa im nepochválila! Pritom sú jediné, ktoré sú teraz skutočne slávne.

Sexuálny škandál v Dubaji! Vystrkovali zadočky na balkóne a skončili v klepetách! 

„Odišla na dovolenku, a potom neviem, čo bolo ďalej. Plánovala nejaké fotenie, ale nič viac nám k tomu nepovedala,“ uviedol podľa webu denníka Janin brat Taras (20). „O tom, že sa tam fotia nahé, sme nemali ani tušenie,“ uviedol Daily Mail.

Dubajskej úrady v krajine, ktorá je známa svojimi pomerne prísnymi morálnymi zákonmi, sa s 11 modelkami ukazujúcimi sa celkom nahé svetu na balkóne v luxusnom hoteli, nemali zľutovanie. Všetky ich zadržali, vyhostili a zakázali im vstup do krajiny.

Sexy právničkám hrozí väzenie! Opité blonďavé dvojčatá Alena a Saša napadli v Dubaji policajtku.

Podľa webu denníka Sun sa nahého fotenie zúčastnili modelky z Ukrajiny, Ruska, Bieloruska a Moldavska. Mená dievčat sa na verejnosť nedostali. Špekuluje sa ale, že organizátorom fotenie pre nemenovaný web pre dospelých mal byť istý ruský podnikateľ Alexej Koncov (33). Ten však vraj akúkoľvek spojitosť s incidentom odmieta.

V Dubaji pustili Nórku, ktorú za ohlásenie znásilnenie poslali za mreže