Na silvestrovskej Sexparty dobodali vyhadzovača. Brutálne video z večierka temného „Lorda“ Davenporta len pre silné nervy

396

Bol po uši zamilovaný do svojej priateľky, ktorú si chcel čoskoro vziať. Ku svadbe už ale nikdy nedôjde. Rumunský vyhadzovač Tudor Simionov († 33) zomrel na Nový rok v ranných hodinách. V londýnskej štvrti Mayfair ochraňoval zámožných návštevníkov luxusnej party, kde podľa všetkého nebola núdza o sex ani drogy. Pri bitke bol dobodaných do srdca a už mu nebolo pomoci.

„Bola to divoká party. Na čo ste si spomenuli, to tam bolo,“ povedal zdroj MailOnline. Večierok usporadúval neslávne preslávený muž. Nejde o nikoho iného ako samozvaného aristokrata Edwarda „Lorda“ Davenporta (53). Biznismen bol v roku 2011 usvedčený za spreneveru v prepočte 5 miliónov eur.

Za zločin dostal osem rokov vo väzení, ale bol podmienečne prepustený po troch rokoch po tom, čo sa mu podarilo úrady presvedčiť o tom, že mu zlyhávajú obličky a je fatálne chorý. Ako je vidieť, klamal, pretože si užíva nezriadeného života slobodného muža. Nebyť teda jeho a jeho túžby opäť si namastiť vrecká, mohol by Tudor zrejme žiť.

Odvážny vyhadzovač sa nebál postaviť deviatich mužom, ktorí sa chceli na Nový rok okolo pol šiestej ráno prebojovať do sídla, ktoré má hodnotu v prepočte 14,2 miliónov eur a kde v minulosti údajne prebiehali dokonca swingers party. Sám Davenport vraj vyberal vstupné, ktoré sa vyšplhalo pokojne na 2,5 tisíc eur za stôl pre päticu mužov.

Tudor odvážne bojoval proti presile a jeho posledný okamihy sa dokonca podarilo natočiť na video. Nakoniec mu jeden z agresorov zasadil ranu do srdca. Odvážny vyhadzovač chrániaci party, ktorá bola podľa susedov eroticky orientovaná, bol do jednej minúty mŕtvy. Zachrániť sa ho už nepodarilo.

Bola tu vražda zo žiarlivosti. Migrant v Nemecku dobodal svoju pätnásťročnú expriateľku. Súd mu vymeral 8,5 roka

„Videl som ho, ako sa vrátil dovnútra. Mal na sebe oblek, ktorý bol celý pokrytý krvou. Nemal na sebe ochrannú vestu alebo čokoľvek iného. Videl som, ako mu krv tečie z hrudníka. Chytil som ho za chrbát, vzal uterák a držal ho na rane. Nepovedal ani slovo, bol v šoku. Prežil minútu,“ povedal promotér klubu Leroy Rose.

Vražda v dovolenkovom raji! Tatiane na oslave ich prvého výročia svadby prestrelili hlavu

Tudor sa mal pritom tento rok ženiť. „Na Silvestra bol môj priateľ a budúci manžel bodnutý do srdca v práci. Strata je to neznesiteľná. Je pre mňa ťažké nájsť tie správne slová – jeho nečakaná smrť nás všetkých šokovala,“ napísala na Facebook priateľky Madalina, ktorá dúfala, že sa svojím milým založí rodinu.