Tragédia! Členovia slávnej kapely zomreli pri búračke cestou na koncert

1090

Mladí členovia liverpoolskej kapely Her ‘s Stephen Fitzpatrick († 24) a Audun Laading († 25) boli na ceste za svojimi fanúšikmi do Santa Any v Kalifornii. Bohužiaľ, svoju veľkolepú hudobnú šou už im ten večer nepredviedli. Do cieľa už sa totiž nedostali. Ich vozidlo utrpelo čelnú zrážku s iným automobilom. Z posádky vozidla kapely bohužiaľ nikto nehodu neprežil.

Boli tak talentovaní a plní optimizmu. Amerika ich privítala s otvorenou náručou. Mali v rámci svojho turné odohrať celkom 17 koncertov. Nebolo im však priané. Ich život vyhasol príliš skoro. Spolu s nimi zahynul aj ich manažér. Pár dní pred osudnou autonehodou na svojich sociálnych sieťach písali, že už sa blíži ich návrat domov. Koncert v Kalifornii mal byť ich predposlednom …

Ako sa to celé zbehlo? Pri ceste do Santa Any sa proti nim znenazdajky vyrútil pick-up. Z auta kapely sa po náraze okamžite stala ohnivá guľa. Nikto z posádky nemal najmenšiu šancu uniknúť. Vodič inkriminovaného pick-upu taktiež zrážku neprežil.

O smrti kapely fanúšikov na facebooku informovala nahrávacia spoločnosť Heist Or Hit. Úplne v šoku napísali na svoju facebookovú stenu: „Všetkým nám to doslova zlomilo srdce. Ich energia, živelnosť a talent definovali našu značku. Boli to vrelí, úžasní a milí ľudia. Zakaždým keď sa zastavili u nás v kancelárii, tak to pre nás bol povznášajúci zážitok. Neboli to však len dvaja chlapci s rovnakou krvnou skupinou, obaja páni sa vzájomne zbožňovali, ako by to boli bratia. Hudobne boli úplne ohromujúci. „

Ďalej dodali, že kapela mala v Amerike tisíce nadšených fanúšikov a celý svet im ležal pri nohách.

Krásna dablérka filmových hviezd prišla pri natáčaní o ruku! Chce 2,5 milióna! Herečka jej poslala kyticu

O to viac zdrvujúca je post kapely z Instagramu len 48 hodín pred osudnou nehodou. Toľko sa tešili domov. Posledný koncert odohrali v Arizone. Jeho návštevníci boli najskôr úplne v šoku z toho, že to bola úplne posledná možnosť vidieť geniálny kapelu Her ‘s naživo.