Úchyl si obliekol kostým psa a znásilnil huskyho! Súd ho poslal za mreže!

1797

Floridská polícia zadržala muža (21), ktorý sa obliekol do kostýmu severského plemená husky a doma si to rozdával so svojím psom. Deviant si navyše všetko natáčal.

Zoofil Christian Nichols (21) bol políciou zadržaný vo svojom vlastnom dome v meste Oldsmar na Floride. Detektívi o páchateľovi vedeli už dlhšiu dobu po tom, čo sa jeho fotografie v sexuálnych pozíciách so psom objavili na internete. Na tie miestne strážca zákona upozornili ochrancovia zvierat.

Dánsko konečne zakáže sex so zvieratami. Nevestinca pre zoofilov skončia

Vyšetrovanie prebiehalo od konca januára, počas neho policajti zadržali desiatky fotografií aj videí, na ktorých muž vykonáva sexuálne praktiky so svojím psom. „Detektívi zadržali kópie videí a fotografií. Obsahujú aj fotografie muža, ktorý má na sebe čiernobiely kostým psa husky,“ uviedla hovorkyňa šerifa okresu Pinellas.

„Zadržaný muž bol na videu natočený pri tom, ako používa svoj penis a rôzne sexuálne pomôcky, pričom s nimi obťažuje sibírskeho huskyho,“ doplnili vyšetrovatelia hrozné informácie. Zadržaný bol v pondelok 11. februára tohto roka.

Otrasný prípad týrania psov na Slovensku! Päť boxerov vychudnutých na kosť zachránili sekundy pred smrťou

Muž následne stál pred súdom, bol obvinený z obzvlášť krutého týrania zvierat, ktorého sa dopustil na svojej fenke menom Ember, a následne transportovaný do väznice Pinellas.

Polícia sa bude prípadom ďalej zaoberať, deviant medzitým zostane vo väzbe. Jeho sučka Ember je predbežne v starostlivosti susedov.