K veľmi tragickej udalosti došlo v americkom štáte Indiana. V jednom z tamojších zábavných parkov prišla o život Štyridsaťsedemročná žena z Ohia, ktorá omdlela na horskej dráhe. Po prevoze do nemocnice zomrela.

Podľa oficiálneho vyjadrenia zábavného parku Holiday & Splashin Safari v meste Santa Claus v Indiane žena skolabovala v piatok popoludní v momente, keď sa tam nachádzalo veľké množstvo návštevníkov. Podľa serveru Daily Star sa jednalo o Štyridsaťsedemročnú Dawn R. Jankovičovú z Brunswicku v Ohiu. O nešťastí informoval Mirror s odvolaním na facebookovú stránku prevádzkovateľa.

Divné úmrtia 34: Krásnu Nasťu zabil elektrický prúd, keď jej spadol mobil do vane

V príspevku stojí, že k incidentu došlo na horskej dráhe zvanej Voyage. Na miesto po oznámení za pár minút dorazili záchranári z radov zamestnancov parku, ktorí následne ženu odovzdali do starostlivosti lekárov v nemocnici Memorial v Jesper. Bohužiaľ, ešte ten večer bola žena na rovnakom mieste vyhlásená za mŕtvu.

Divné úmrtia 31: Žena miesto relaxácie našla smrť vo zvukotesnej nádrži! 

Personál po incidente prezrel celú atrakciu a nenašiel žiadne náznaky poruchy či pochybenia zo strany parku. Všetko bolo funkčné a v poriadku. Prázdninový zábavný park otvoril svoje brány 15. mája a prevádzkuje sa nepretržite už 75 sezón.

Rakúska penzistka sa pomstila dedičom. Roztrhala skoro milión eur

Dráha, na ktoré žena skolabovala, bola otvorená v roku 2006 a patrí medzi najobľúbenejšie drevené horskej dráhy v USA.